top of page
etsy_banner_new_no_text.png

PIEGĀDE UN ATGRIEŠANA

Pasūtījuma apstrāde un sagatavošana izsūtīšanai

Pēc pasūtījuma un maksājuma veikšanas uz e-pastu saņemsiet automatizētu pasūtījuma apstiprinājumu. Iespējams, ka šis e-pasts nonāk jūsu surogātpasta mapē, tāpēc sekojiet līdzi arī tam.

Pasūtījuma apstrādes laiks ir 3 dienas. Apstrādē ietilpst produkta 3D druka, pēcapstrāde un iesaiņošana sūtīšanai. Taču gadījumā, kad produkts ir apjomīgāks vai arī esat pasūtījis vairāk nekā vienu preci, tad apstrādes laiks var būt no 3-7 dienas.
 

Piegādes laiki
Latvijas robežās piegādes laiks ir no 1-3 dienām, savukārt ārpus Latvijas robežām piegādes laiks katrā valstī ir ašķirīgs. Eiropā piegādes laiks vidēji ir no 3-10 dienām, ASV 10-14 dienas un visur citur no 14-20 dienas. Noslogotos periodos piegādes laiks var īslaicīgi palielināties līdz 2 nedēļām, jūs vienmēr par to tiksiet informēts. SIA Kalashnikov 3D nevar garantēt piegādes laiku, par cik tas iz ārpus mūsu spēkiem.

Piegādes pakalpojumi

Mēs sadarbojamies ar VAS Latvijas Pasts, kas tālāk nodot paciņas jūsu valsts kurjeriem. Kā piemērs, ASV tas būs USPS, Eiropā attiecīgi būs DHL. Pakas vienmēr tiek nosūtītas ar izsekošanas kodu, ko var izsekot vai nu Latvijas pasts lapā vai jūsu valsts piegādes izsekošanas lapā.

Pasūtījuma saņemšana
Jūsu pasūtījums tiks piegādāts līdz jūsu adreses namdurvīm un nodota paciņa jums rokās. Tāpēc ir svarīgi norādīt telefona numuru pie pasūtījuma veikšanas, lai ar jums varētu sazināties pasta kurjers. Gadījumos, ja jums kādu iemeslu dēļ ērtāk ir saņemt paciņu pasta nodaļā, lūdzu sazinaties ar mums, lai mēs varētu noformēt sūtīšanu attiecīgā veidā.

Iepakojuma materiāls
Visas preces ir rūpīgi iesaiņotas, lai samazinātu bojājumu risku. Produkti, kas sastāv no smalkām detaļām, vienmēr tiek iepakotas burbuļplēvē un sūtītas kartona kastītēs. Mazāki un izturīgāki produkti tiek sūtīti polsterētā aploksnē.

Visām mūsu paciņām pildījumam izmantojam to, kas ir mūsu rīcībā, lielākā daļa no tiem ir materiāli, ko esam saņēmuši no piegādātājiem un mums atsūtītajām pakām. Mēs vienmēr izvēlamies videi draudzīgākos iepakojumus, piemēram, otrreizēji pārstrādātas burbuļaploksnes. Mēs to darām, lai mazinātu vides piesārņojumu.

Piegādes izmaksas
Piegādes maksa tiek aprēķināta pie pasūtījuma noformēšanas. Piegādes izmaksas ir sākot no 2.50eur Latvijas robežās un no 3.80eur visur citur.

Piegādes ierobežojumi

Mēs nepiegādājam pasūtījumus uz šādām valstīm: BRITU INDIJAS OKEĀNA TERITORIJA, Dienvidsudānas Republika un Sahāras Arābu Demokrātiskā Republika, Francija.

Piegādes adreses dati
Klients ir atbildīgs par pareizu piegādes adreses ievadīšanu un/vai pārbaudi. Ja vēlāk atklājat, ka adresē ir kļūda vai arī vēlaties to mainīt, lūdzu sazinaties ar mums nekavējoties. Ja produkts jau būs izsūtīts un jūs nebūsiet informējuši par adreses neprecizitāti, produkta izmaksas netiks atgrieztas. Gadījumā, ja paciņu kaut kādu iemeslu dēļ nevarēs piegādāt un tā tiks nosūtīta mums atpakaļ, varam to izsūtīt atkārtoti  ar piemaksu par atkārtotu izsūtīšanu.

Produkta atgriešana
Ikvienam ir tiesības atgriezt pasūtījumu līdz 14 dienām pēc pasūtījuma saņemšanas. Tiklīdz būsim saņēmuši paciņu atpakaļ tādā pašā stāvoklī, kādā nosūtījām, pirkuma summa tiks atgriezta14 dienu laikā. Piegādes izmaksas par atgriešanu ir jāsedz pircējam.

Ja grasāties atgriezt iegādot preci, tām jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā tās saņēmāt, ieskaitot oriģinālo iepakojumu un visus iekļautos piederumus.

Sīkāk par piegādi un atgriešanu lasiet sadaļā Lietošanas noteikumi

bottom of page