top of page
etsy_banner_new_no_text.png

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Jautājumi par produktiem

Kā tiek izgatavoti mūsu piedāvātie produkti?

Visi mūsu produkti ir 3D printēti.  Mēs izvērtējam labāko 3D printēšanas tehnoloģiju atkarībā no produkta lieluma, detalizācijas un pielietojuma. Piemēram, visas mūsu miniatūras mēs printējam ar augstas izšķirtspējas DLP printeriem. Savukārt tādus lielus produktus kā skulptūras vai maskas, mēs printējam ar ļoti ātriem un precīziem FDM tehnoloģijas printeriem.

Kādus materiālus izmantojat produktu izgatavošanā?

Mūsu DLP printeri drukā ar fotopolimēru, ko mēs taisam, uzjaucot attiecīgās proporcijās dažādu sveķu veidus, lai iegūtu izturīgu un ilgspējīgu materiālu. Uz mūsu FDM printeriem izmantojam dažādus materiālus - PETG, PLA, ASA, PC, COPA, TPU u.c. Materiāls tiek izvēlēts attiecīgi produkta pielietojumam. Piemēram, ja tā ir automašīnas detaļa, kas atrodas tuvu lielām temperatūru maiņām, mēs izvēlamies temperatūru izturīgus materiālus. Tāpat arī ar produktiem, kuriem ir svarīgi izturēt slodzi. Tad attiecīgi izmantojam materiālu, kas ir izturīgs un stingrs.

Vai ir iespejams pasūtīt produktu ar citādākiem parametriem? Piemēram, citā izmērā, krāsā utt.?

Jā, ir iespējams. Tādā gadījumā sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz kalashnikov3d@gmail.com

Jautājumi par izstrādi un piegādi

Cik ilgi aizņem izstrādāt produktu līdz tas tiek izsūtīts?

Parasti 3 darba dienas, bet lielākiem/apjomīgākiem produktiem (piemēram, maskām, skulptūrām vai mājas dekorācijām) tās var būt divas nedēļas.

Cik maksā piegāde?

Visiem produktiem ir bezmaksas piegāde. Vairāk par to, uz kādām valstīm veicam piegādi un citi ar piegādi saistīti jautājumi, ir atrodami pie Lietošanas noteikumiem

Es neesmu saņēmis manu pasūtījumu. Ko man darīt?

Pirmkārt, apskatiet izsekošanas kodu, ko tas uzrāda un kur paciņa atrodas. Iespējams Jums jāsazinās ar savu pasta staciju. Ja paciņa joprojām neatrodas, lūdzu sazinieties ar mums.

Es vēlos atgriezt preci atpakaļ. Kā man to pareizi izdarīt?

Izlasiet Lietošanas noteikumos sadaļu 5. Atteikuma tiesības.

Esmu nepareizi ievadījis piegādes adresi. Kā man to izlabot?

Nekavējoties sazinieties ar mums, pirms mēs izsūtam preci.

Jautājumi par pieprasījuma pasūtījumiem

Vai jūs varat uzmodelēt jebko?

Teorētiski varam, bet prakstiski šobrīd tomēr fokusējamies tikai divos virzienos - mēroga modelīšiem un automašīnu detaļām. Pārējās lietas mēs taisam tikai priekš mūsu veikala.

Man ir savs 3D modelis, ko vēlos izprintēt. Vai pie jums tas ir iespējams?

Jā, mēs veicam jau gatavu failu 3D printēšanu. 3D printēšanai nepieciešams STL, OBJ, STEP vai 3MF faila formāts jau sagatavotā mērogā, kādā vajadzīgs gatavs modelis. Sīkāk par mūsu iespējām 3D drukā var izlasīt šeit

Man ir ideja, ko vēlos realizēt ar 3D printēšanas palīdzību. Vai jūs varat to realizēt?

Jā, mēs varam palīdzēt realizēt dažādus projektus, tāpat arī varam ieteikt citus risinājumus. Dažkārt 3D printēšana nav labākais risinājums. Piemēram, masveida ražošanai 3D printēšana nav labākā izvēle, jo ātrums 3D printeriem nav salīdzināms, piemēram, ar presformām vai plastmasas liešanu.

Man ir nepieciešama 3D skenēšana lielam objektam. Vai jūs veicat 3D skenēšanu pie klienta?

Diemžēl nē, jo mūsu 3D skeneri ir nepieciešams pieslēgt pie stacionāra datora. Līdz ar to skenēšanas apjomi ir ierobežoti un uz doto brīdi veicam 3D skenēšanu detaļām ne lielākām par 35cm un pie mums uz vietas.

bottom of page